Apie mus

Sveiki atvykę į skraiduolį

Susipažinkime plačiau

Vaikų žaidimų kambarys “Skraiduolis” buvo kuriamas su meile Jums, apgalvojome kiekvieną detalę. Drąsiai galime teigti, kad tai patogumo, estetikos ir komforto derinys.

Skraiduolis 002
2-2

Apie mus

Patalpos yra renovuotos, įrengta moderni kondicionavimo bei vėdinimo sistema ir WC patalpa, pritaikyta vaikams. Pas mus rasite erdvią ir saugiai išplanuotą žaidimų zoną su batutu, dviguba čiuožykla, kamuoliukų baseinu, kliūčių ruožais ir vyresniųjų pamėgta „Tarzano“ čiuožykla. Mažųjų mūsų lankytojų laukia supynės, žaidimų namelis, virtuvėlė, lėlių namelis, traukinukų stalas, mašinytės, įvairūs jau pamėgti bei dar neatrasti lavinamieji žaidimai. Na o patys mažiausieji galės užsiimti įdomia veikla atskiroje zonoje šalia tėvelių. Kol vaikučiai žais, tėveliai galės ramiai atsigerti kavos, arbatos ar kito mėgiamo gėrimo su šviežiomis kanelėmis, pyrago gabalėliu ar keksiuku.

Gimtadieniams ir kitoms privačioms šventėms pasiūlysime ne tik kambario nuomą, bet ir mylimą vaikučio personažą, dailiai padekoruotą švenčių stalą su gardžiais užkandžiais ir svarbiausia burnoje tirpstančiu tortu. Šventės akimirkas galės įamžinti vaikų fotografė. Į šventę galite atsivesti iki 40 svečių.

Laukiame Jūsų atvykstant!